| ظرفیت فرآیند | بالا |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| بسته حمل و نقل | بسته صادرات استاندارد |
| عملیات | خودکار |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| دوره ضمانت | 1 سال |
| مواد اولیه | EPS |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| وزن | 4000-7500 کیلوگرم |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 120-300S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 120-300S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| دوره ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| تراکم | 12-30 گرم در لیتر |
| ورودی | ۴۰/۵۰ |
| وزن | 2500-8000 کیلوگرم |
| فشار | 0.6-0.8 |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-140S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| دوره ضمانت | 1 سال |
| مواد اولیه | EPS |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| مدل | XYZ-1000 |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| دوره ضمانت | 1 سال |
| مواد اولیه | EPS |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| وزن | 4000-7500 کیلوگرم |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| دوره ضمانت | 1 سال |
| مواد اولیه | EPS |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| وزن | 4000-7500 کیلوگرم |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 120-300S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |