| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 120-300S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 120-300S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Cycle Time | 60-140S |
| Room Height Required | 5m |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Cycle Time | 60-110S |
| Room Height Required | 5m |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-110S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-110S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Cycle Time | 60-140S |
| Room Height Required | 5m |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-140S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| وزن | 3500 کیلوگرم |
| بار متصل | 3 کیلو وات |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |