| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4950x3380 mm |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| نظارت بر فرآیند | بالا |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| تضمین | 1 سال |
| ابعاد کلی | 4490x4930x3490 میلی متر |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-110S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-140S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
|---|---|
| سیستم خنک کننده | خنک کننده هوا |
| حالت کار | خودکار |
| مواد اولیه | EPS، XPS، EPP |
| قدرت | 380 ولت / 50 هرتز |
| دوره ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| زندگی قالب | 100000 بار |
| مواد اولیه | آلیاژ آلومینیوم |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| زمان تحویل | 6-10 روز |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| نظارت بر فرآیند | بالا |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| تضمین | 1 سال |
| ابعاد کلی | 4490x4960x3390 میلی متر |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| نظارت بر فرآیند | بالا |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| تضمین | 1 سال |
| ابعاد کلی | 4490x4960x3390 میلی متر |
| دوره ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| زندگی قالب | 100015 بار |
| مواد اولیه | آلیاژ آلومینیوم |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| تراکم EPS | 5-48 |
| دوره ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| تراکم | 12-30 گرم در لیتر |
| ورودی | ۴۰/۵۰ |
| وزن | 2500-8000 کیلوگرم |
| Pressure | 0.6-0.8 |