| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,003times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,000times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-46 |
| ولتاژ | AC380V |
|---|---|
| برق نصب | 15 کیلو وات |
| مدت زمان گارانتی | 1 سال |
| اصل و نسب | ژجیانگ چین |
| زمان تحویل | 6-10 روز |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| چگالی کف | 10-40 گرم در لیتر |
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| قدرت | 14 کیلو وات |
| چگالی فوم | 8 تا 30 گرم در لیتر |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| نظارت بر فرآیند | بالا |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| تضمین | 1 سال |
| ابعاد کلی | 4490x4950x3450 میلی متر |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4950x3370 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4940x3380 mm |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Warranty | 1 year |
| Overall Dimensions | 4490x4940x3370 mm |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| نظارت بر فرآیند | بالا |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| تضمین | 1 سال |
| ابعاد کلی | 4490x4950x3470 میلی متر |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| نظارت بر فرآیند | بالا |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| تضمین | 1 سال |
| ابعاد کلی | 4490x4940x3480 میلی متر |