| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| نظارت بر فرآیند | بالا |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| تضمین | 1 سال |
| ابعاد کلی | 4490x4910x3510 میلی متر |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-140S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 120-300S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-140S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-140S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| دوره ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| تراکم | 12-30 گرم در لیتر |
| ورودی | ۴۰/۵۰ |
| وزن | 2500-8000 کیلوگرم |
| فشار | 0.6-0.8 |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-100S |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| حداکثر ارتفاع محصول | 3600 میلی متر |
| Warranty Period | 1year |
|---|---|
| Mold life | 100,012times |
| Raw Material | Aluminum alloy |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| EPS density | 5-48 |