| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| دوره ضمانت | 1 سال |
| مواد اولیه | EPS |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| وزن | 4000-7500 کیلوگرم |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| دوره ضمانت | 1 سال |
| مواد اولیه | EPS |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| وزن | 4000-7500 کیلوگرم |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| دوره ضمانت | 1 سال |
| مواد اولیه | EPS |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| وزن | 4000-7500 کیلوگرم |
| Processing Type | Foaming Machine |
|---|---|
| Cycle Time | 60-100S |
| Origin | Zhejiang CHINA |
| Warranty Period | 1year |
| Max Product Height | 3600 mm |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-120S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-140S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-120S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-140S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 120-300S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 120-300S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |