| دوره ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
| رنگ | سفارشی سازی |
| نوع | 2 بعدی اتوماتیک |
| زمان تحویل | 6-10 روز |
| دوره ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
| رنگ | سفارشی سازی |
| نوع | 2 بعدی اتوماتیک |
| زمان تحویل | 6-10 روز |
| دوره ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
| رنگ | سفارشی سازی |
| نوع | 2 بعدی اتوماتیک |
| زمان تحویل | 6-10 روز |
| دوره ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
| رنگ | سفارشی سازی |
| نوع | 2 بعدی اتوماتیک |
| کامپیوتر | عبارتند از |
| دوره ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
| رنگ | سفارشی سازی |
| نوع | 2 بعدی اتوماتیک |
| کامپیوتر | عبارتند از |
| زمان چرخه | 60-180S |
|---|---|
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| حداکثر ارتفاع محصول | 1850 میلی متر |
| بعد ماشین | 4560x3180x4300 میلی متر |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 60-100S |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| حداکثر ارتفاع محصول | 3600 میلی متر |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| دوره ضمانت | 1 سال |
| مواد اولیه | EPS |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| وزن | 4000-7500 کیلوگرم |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| دوره ضمانت | 1 سال |
| مواد اولیه | EPS |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| وزن | 4000-7500 کیلوگرم |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| دوره ضمانت | 1 سال |
| مواد اولیه | EPS |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| وزن | 4000-7500 کیلوگرم |