| مصرف بخار | 2-4 کیلوگرم در چرخه |
|---|---|
| مصرف هوای فشرده | 0.4-0.6 m³ / چرخه |
| اندازه کلی (L*W*H) | 5600X2950X3360mm |
| بهره وری 18 گرم در لیتر | 100 کیلوگرم در ساعت |
| بهره وری 25 گرم در لیتر | 160 کیلوگرم در ساعت |
| مصرف بخار | 2-4 کیلوگرم در چرخه |
|---|---|
| مصرف هوای فشرده | 0.4-0.6 m³ / چرخه |
| اندازه کلی (L*W*H) | 5600X2950X3360mm |
| بهره وری 18 گرم در لیتر | 100 کیلوگرم در ساعت |
| بهره وری 25 گرم در لیتر | 160 کیلوگرم در ساعت |
| ارتفاع اتاق مورد نیاز | 6000 میلی متر |
|---|---|
| مصرف هوای فشرده | 0.4-0.6 m³ / چرخه |
| اندازه کلی (L*W*H) | 5600X2950X3360mm |
| بهره وری 18 گرم در لیتر | 100 کیلوگرم در ساعت |
| بهره وری 25 گرم در لیتر | 160 کیلوگرم در ساعت |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| برق نصب | 25 کیلووات |
| مدت زمان گارانتی | 1 سال |
| اصل و نسب | ژجیانگ چین |
| مصرف بخار | 3-5 کیلوگرم در چرخه |
| مصرف بخار | 2-4 کیلوگرم در چرخه |
|---|---|
| مصرف هوای فشرده | 0.4-0.6 m³ / چرخه |
| اندازه کلی (L*W*H) | 5600X2950X3360mm |
| بهره وری 12 گرم در لیتر | 75 کیلوگرم در ساعت |
| بهره وری 18 گرم در لیتر | 100 کیلوگرم در ساعت |
| مصرف بخار | 8-11 کیلوگرم در چرخه |
|---|---|
| مصرف هوای فشرده | 0.5-0.6 m3/سائیکل |
| اندازه کلی (L*W*H) | 5600X3800X4500mm |
| بهره وری 18 گرم در لیتر | 320 کیلوگرم در ساعت |
| بهره وری 25 گرم در لیتر | 430 کیلوگرم در ساعت |
| Steam Consumption | 2-4 kg/cycle |
|---|---|
| Compressed air consumption | 0.4-0.6 m³/cycle |
| Overall size (L*W*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productivity 18g/L | 100 kg/h |
| Productivity 25g/L | 160kg/h |
| دوره ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| تراکم | 12-30 گرم در لیتر |
| ورودی | ۴۰/۵۰ |
| وزن | 2500-8000 کیلوگرم |
| فشار | 0.6-0.8 |
| قطر محفظه انبساط | ۱۲۰۰ میلی متر |
|---|---|
| حجم اتاق انبساط | 2.2 متر مکعب |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| تضمین | 1 سال |
| ابعاد کلی | 4900x4700x3200 میلی متر |
| قطر محفظه انبساط | ۱۲۰۰ میلی متر |
|---|---|
| حجم اتاق انبساط | 2.2 متر مکعب |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| تضمین | 1 سال |
| ابعاد کلی | 4900x4700x3200 میلی متر |