| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| حداکثر ارتفاع محصول | 1840 میلی متر |
| دوره ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| تراکم | 12-30 گرم در لیتر |
| ورودی | ۴۰/۵۰ |
| وزن | 2500-8000 کیلوگرم |
| فشار | 0.6-0.8 |
| مصرف بخار | 2-4 کیلوگرم در چرخه |
|---|---|
| مصرف هوای فشرده | 0.4-0.6 m³ / چرخه |
| اندازه کلی (L*W*H) | 5600X2950X3360mm |
| بهره وری 18 گرم در لیتر | 100 کیلوگرم در ساعت |
| بهره وری 25 گرم در لیتر | 160 کیلوگرم در ساعت |
| Room Height Required | 5m |
|---|---|
| Voltage | AC380V 50Hz |
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| دوره ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| تراکم | 12-30 گرم در لیتر |
| ورودی | ۴۰/۵۰ |
| وزن | 2500-8000 کیلوگرم |
| فشار | 0.6-0.8 |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| مدت زمان گارانتی | 1 سال |
| اصل و نسب | ژجیانگ چین |
| اندازه | 500x700mm |
| ظرفیت تولید | 8-25 کیلوگرم |
| مصرف بخار | 2-4 کیلوگرم در چرخه |
|---|---|
| مصرف هوای فشرده | 0.4-0.6 m³ / چرخه |
| اندازه کلی (L*W*H) | 5600X2950X3360mm |
| بهره وری 18 گرم در لیتر | 100 کیلوگرم در ساعت |
| بهره وری 25 گرم در لیتر | 160 کیلوگرم در ساعت |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| مدت زمان گارانتی | 1 سال |
| بندر | شانگهای/نینگبو |
| ماده خام | EPS |
| اصل و نسب | ژجیانگ چین |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| حجم قابل استفاده | 4.8 |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| برق نصب | 9.5 کیلو وات |
| مدت زمان گارانتی | 1 سال |
| اندازه کلی (L*W*H) | 3100X1500X3500mm |
| مصرف بخار | 3-5 کیلوگرم در چرخه |