| نوع پردازش | دستگاه پیش گسترش دهنده دسته ای |
|---|---|
| ارتفاع اتاق لازم است | 5000 میلی متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| ابعاد خارجی | 11250x6600x6500mm |
| ولتاژ | AC380V، 50Hz |
|---|---|
| قدرت | 9-9.3 کیلووات |
| مواد اولیه | EPS |
| تضمین | 1 سال |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| ولتاژ | AC380V، 50Hz |
|---|---|
| قدرت | 9-9.3 کیلووات |
| مواد اولیه | EPS |
| تضمین | 1 سال |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| ولتاژ | AC380V، 50Hz |
|---|---|
| قدرت | 9-9.3 کیلووات |
| مواد اولیه | EPS |
| تضمین | 1 سال |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| Warranty Period | 1 year |
|---|---|
| Density | 12-30 g/L |
| Inlet | 40/50 |
| Weight | 2500-8000kg |
| Pressure | 0.6-0.8 |
| کاربرد | فوم EPS برای کارخانه EPS |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| بسته حمل و نقل | بسته صادرات استاندارد |
| اصل و نسب | ژجیانگ، چین |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| زمان چرخه | 120-300S |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| ولتاژ | AC380V، 50Hz |
|---|---|
| قدرت | 9-9.3 کیلووات |
| مواد اولیه | EPS |
| تضمین | 1 سال |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| ولتاژ | AC380V، 50Hz |
|---|---|
| قدرت | 9-9.3 کیلووات |
| مواد اولیه | EPS |
| تضمین | 1 سال |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| Steam Consumption | 2-4 kg/cycle |
|---|---|
| Compressed air consumption | 0.4-0.6 m³/cycle |
| Overall size (L*W*H) | 5600X2950X3360mm |
| Productivity 18g/L | 100 kg/h |
| Productivity 25g/L | 160kg/h |