| نام محصول | افزون کننده قبل از دسته |
|---|---|
| کنترل فرآیند | بالا |
| کارایی فرآیند | بالا |
| یکپارچه سازی فرآیند | بالا |
| امنیت فرآیند | بالا |
| چگالی فوم | 10-30 گرم در لیتر |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| کنترل فرآیند | بالا |
| فشار بخار | 0.6-0.8Mpa |
| کنترل فرآیند | بالا |
|---|---|
| امنیت فرآیند | بالا |
| کارایی فرآیند | بالا |
| ایمنی فرآیند | بالا |
| ظرفیت فرآیند | بالا |
| امنیت فرآیند | بالا |
|---|---|
| نوع فرآیند | دسته ای |
| ایمنی فرآیند | بالا |
| درخواست | گسترش ظرفیت فرآیندهای دسته ای موجود |
| مقیاس پذیری فرآیند | بالا |
| نوع پردازش | دستگاه پیش گسترش دهنده دسته ای |
|---|---|
| ارتفاع اتاق لازم است | 5000 میلی متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| ابعاد خارجی | 11250x6600x6500mm |
| نوع پردازش | دستگاه پیش گسترش دهنده دسته ای |
|---|---|
| ارتفاع اتاق لازم است | 5000 میلی متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| ابعاد خارجی | 11250x6600x6500mm |
| نوع پردازش | دستگاه پیش گسترش دهنده دسته ای |
|---|---|
| ارتفاع اتاق لازم است | 5000 میلی متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| ابعاد خارجی | 11250x6600x6500mm |
| نظارت بر فرآیند | بالا |
|---|---|
| اتوماسیون فرآیند | بالا |
| انعطاف پذیری فرآیند | بالا |
| کارایی فرآیند | بالا |
| امنیت فرآیند | بالا |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| نصب پاور | 25 کیلو وات |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| مصرف بخار | 3-5 کیلوگرم در چرخه |
| voltage | AC380V,50Hz |
|---|---|
| Power | 9-9.3kw |
| Raw Material | EPS |
| Warranty | 1 year |
| Origin | Zhejiang CHINA |