| قطر محفظه انبساط | ۱۲۰۰ میلی متر |
|---|---|
| حجم اتاق انبساط | 2.2 متر مکعب |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| تضمین | 1 سال |
| ابعاد کلی | 4900x4700x3200 میلی متر |
| ولتاژ | AC380V، 50Hz |
|---|---|
| قدرت | 9-9.3 کیلووات |
| ماده خام | EPS |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| اصل و نسب | ژجیانگ چین |
| ولتاژ | AC380V، 50Hz |
|---|---|
| قدرت | 9-9.3 کیلووات |
| مواد اولیه | EPS |
| تضمین | 1 سال |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| ولتاژ | AC380V، 50Hz |
|---|---|
| قدرت | 9-9.3 کیلووات |
| مواد اولیه | EPS |
| تضمین | 1 سال |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| Room Height Required | 5m |
|---|---|
| Voltage | AC380V 50Hz |
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| نوع پردازش | دستگاه کف ساز |
|---|---|
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
| منشاء | ژجیانگ چین |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| حداکثر ارتفاع محصول | 1840 میلی متر |
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
|---|---|
| نصب پاور | 25kw-40KW |
| دوره ضمانت | 1 سال |
| اصل و نسب | ژجیانگ چین |
| زمان تحویل | 6-10 روز |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
|---|---|
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
| نظارت بر فرآیند | بالا |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| قطر محفظه انبساط | 1200 میلی متر |
| ارتفاع اتاق لازم است | 5 متر |
|---|---|
| ولتاژ | AC380V 50Hz |
| نظارت بر فرآیند | بالا |
| بندر | شانگهای/ نینگبو |
| قطر محفظه انبساط | 1200 میلی متر |
| Voltage | AC380V 50Hz |
|---|---|
| Process Monitoring | High |
| Port | SHANGHAI/NINGBO |
| Expansion Chamber Diameter | 1200 mm |
| Warranty | 1 year |